Vraj vždy máme na výber…
Ale máme si niesť aj následky…
Kto chce žiť čestne
bude to mať ťažké…
a kto scestne
pôjde do basy…
No na výber máme vždy…
(?!)
Nevravte, že nie..!
😀 :/ 🙁
V časopriestore všadeprítomnej Energie vesmír mi poradil odhodiť strach priznať si vinu a vyjsť s ňou na (po)vrch /…Na svetlo sveta…/ V časopriestore nekonečnej Lásky vesmír mi povedal že všetko bude dobré že všetko chce svoj čas a sme ´tu´ len na okamžik V časopriestore večnej Pravdy vesmír mi dokázal že Pravda je len jedna nenávisť je [...]
Presne dnes, vlastne len celkom nedávno, som sa dozvedela, že jedna moja spolužiačka z vysokej školy, ktorá bola priam nekonečným klbkom energie, prehrala svoj boj so zákernou chorobou. Viem to už asi 3 hodiny a stále nechápem… Pretože ONA bola proste absolútne iná! Bola mega! Mega bláznivá, mega spontánna, mega veselá, a s tak neuveriteľnou dávkou energie, že [...]
Človeka už viac nemôžete len tak ho zavrieť za mreže Ani ho spútať Ani mu zapchať ústa Ani mu ich zalepiť Ani ho navždy umlčať… Človek je viac ako zviera Vždy bol, a vždy bude Je viac než čokoľvek iné čo chodilo už po zemi živé, neživé či mŕtve… Človek je merítkom všetkých vecí na Zemi Je zvláštnym stvorením vyvoleným spomedzi [...]
Dôvod jeho zadržania nie je známy.
Vojna trvá už 1 585 dní.
Príbeh budovy bývalého železničného učilišťa v Košiciach speje pomaly ku koncu.
Akcia sa uskutočnila na pokyn prezidenta Trumpa.
......čo si len z toho ponúkaného ...
Celá debata | RSS tejto debaty